Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

“Upcyklingowa Ozdoba Świąteczna”

Tą akcją panie: Dorota Chochlewicz - Rapalska, Agnieszka Pabiniak i Ana Motylewska chciałyby zachęcić naszych uczniów do świadomych wyborów podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Ręcznie robione, a nie kupione - to przewodnia myśl naszego konkursu. Każdy z nas ma talent. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie. Jesteś w stanie samodzielnie przygotować świąteczne dekoracje do swojego domu, dla rodziny, przyjaciół. Ozdoby mogą być podarunkiem dla bliskich. Spróbuj swoich sił, a nasza przyroda również będzie Ci wdzięczna.

Serce, które włożysz w ich wykonanie sprawi, że będą jeszcze cenniejsze i piękniejsze niż te masowo ustawione na półkach w hipermarketach.

Zdjęcia prac umieszczamy samodzielnie w aplikacji Teams/Świetlica w kanale "Upcyklingowy Konkurs Świąteczny". Muszą one zawierać opis: imię i nazwisko autora, klasę, tytuł pracy oraz technikę.

Powodzenia