Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Święto Niepodległości

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości" J. Piłsudski.

9 listopada br. odbyła się w naszej szkole przepiękna i wzruszająca uroczystość poświęcona rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Tego dnia, jak co roku, wszyscy śpiewaliśmy pieśni patriotyczne oraz słuchaliśmy recytacji w wykonaniu naszych uczniów. Gościem spotkania był Jan - student I roku Akademii Muzycznej. Przy akompaniamencie p. Małgorzaty wykonał 2 utwory - "Kozak" oraz "Przybyli ulani".

Jak co roku odbył się także konkurs na ciasta i desery w barwach naszego kraju. Przygotowali je nasi uczniowie wraz z rodzinami. Słodkości okazały się prawdziwymi dziełami sztuki.

W przyszłym roku, obchodzić będziemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Już dziś nie możemy doczekać się Wieczornicy, która jest wyjątkową tradycją naszej szkoły.