Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Świetlicowy konkurs "Ziemia naszym domem"

Na przełomie kwietnia i maja 2020 r. zespół wychowawców świetlicy zorganizował podczas zdalnego nauczania konkurs „ZIEMIA NASZYM DOMEM”.

Uczniowie nadesłali na świetlicowego Teamsa wiele zdjęć wykonanych przez siebie prac.

Były to "żywe obrazy" z kwiatów, liści, gałązek, kamieni oraz z tego co stworzyła natura.

Dzieci chętnie fotografowały otaczającą ich przyrodę, ptaki, zwierzęta kwiaty, owoce, drzewa, a także niebo i księżyc, a także własne działania, które skierowane były na ochronę środowiska.

Uczniom bardzo spodobała się akcja „Przytul się do drzewa’ oraz śpiewanie piosenek o ekologii, których tekst uświadamiał wszystkich, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Dużą popularnością cieszył się upcykling, czyli tworzenie instrumentów muzycznych, pojazdów recyklingowych i różnorodnych rzeczy z materiałów i przedmiotów codziennego użytku.

Wszystkie prace są wspaniałe, a nadesłane prace pokazały, że nasi uczniowie to miłośnicy przyrody i w piękny sposób rozumieją ekologię, dlatego nasze uskrzydlone serduszka powędrowały do wszystkich uczestników konkursu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Zespół Świetlica.

Tą, oto, galerią kończymy konkurs "Ziemia naszym domem".


Kasia - kl. I a
Iza – kl. I a
Martyna – kl. I a
Patrick – kl. I b
Emil – kl. I b
Nikodem – kl. I b
Paweł – kl. I b

Julek – kl. IVa
Laura – kl. IV a
Weronika – kl. IV a
Łucja – kl. IV a
Bartosz – kl. IV a
Michał – kl. IV a
Olek – kl. IV a
Julek. N. – kl. IV b

Marta – kl. V a
Kamila – kl. V b
Karina – kl. V b
Nadia – kl. V b
Patrycja – kl. V b
Tomek – kl. V b
Filip – kl. V b
Paulina – kl. V b
Paweł - kl. V b
Szymon – kl. V b
Weronika – kl. V b
Victoria – kl. V b

Hania – kl.VI a
Sandra – kl.VI b

Patrycja – kl. VII a
Wiktor – kl. VII b