Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spotkanie on-line z pisarzem Wojciechem Widłakiem

Dnia 21 października 2020 r. odbyło się spotkanie on-line z Wojciechem Widłakiem - pisarzem, twórcą literatury dziecięcej, autorem książek m.in. o Wesołym Ryjku i Panu Kuleczce. Seria o Panu Kuleczce znajduje się na Złotej Liście Książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację „ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom”.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-wojciechem-widlakiem , a następnie wpisać imię i mail.

Spotkanie organizuje Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego w Łodzi, a poprowadzi Pani Bożena Leszczyńska.  

W spotkaniach online można uczestniczyć indywidualnie jak również mogą uczestniczyć całe klasy. Oczywiście potrzebny jest dostęp do internetu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jest to ciekawa propozycja i warto ją wykorzystać zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy dzieci nie mogą wychodzić  ze szkoły.