Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podziękowanie za udział w projekcie "Jaśnie Pan Kern"

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, Szanowni Rodzice!

Podsumowaliśmy już projekt, realizowany niemal przez cały rok szkolny - "Jaśnie Pan Kern".

Było to duże przedsięwzięcie, na które złożyła się współpraca nas wszystkich. Planując projekt nie sądziliśmy, że spotka się z takim zainteresowaniem. Nie wiedzieliśmy również, że przyjdzie nam realizować go w warunkach edukacji zdalnej.

Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich uczestników. Realizacja działań pokazała, że mylą się ci, którzy twierdzą, że młodzi ludzie nie lubią czytać, nic ich nie interesuje i w nic się nie chcą zaangażować.

Pełni jesteśmy podziwu dla Waszej pracy i ogromnie wdzięczni Rodzicom, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez ich pomocy większość naszych działań nie powiodłaby się.

Udało nam się przeprowadzić wiele konkursów:

  • Konkurs pięknego czytania dla klas I – VI "PAN KERN PIĘKNIE CZYTANY"
  • Konkurs recytatorski dla klas I - VIII „WIERSZOWANY PAN KERN”
  • Konkurs plastyczny dla klas I – V "ŚWIAT PANA KERNA OCZAMI DZIECI"
  • Konkurs wokalny dla klas I - VIII "ROZŚPIEWANY PAN KERN"
  • Konkurs na prezentację multimedialną o L. J. Kernie dla klas IV – VIII "MULTIMEDIALNY PAN KERN"

Wzięło w nich udział 112 uczniów.

Przede wszystkim "odczarowaliśmy" poezję wspaniałego i trochę już zapomnianego Ludwika Jerzego Kerna! Udowodniliśmy, że kolejne pokolenie czytelników bawi się czytając Jego utwory.

Za to wszystko dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom!

Zespół projektowy:

Dorota Korycka, Katarzyna Madej, Liliana Ciszewska, Magdalena Michlińska, Dorota Pawlak, Barbara Kropidłowska, Agnieszka Pawliczak, Magdalena Antczak, Marta Wincencjusz, Dorota Chochlewicz – Rapalska, Małgorzata Góralska.

Koordynator projektu – nauczyciel bibliotekarz Anna Załuska.