Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs plastyczny "Świat Kerna oczami dziecka"

Drodzy miłośnicy książek!

Zaczynamy konkurs plastyczny związany z twórczością pochodzącego z Łodzi pisarza, satyryka i poety JERZEGO LUDWIKA KERNA.

Wybierzcie jakiś utwór tego autora (książkę, wiersz, piosenkę) i zróbcie do niego (lub fragmentu) pracę plastyczną. Świat Ludwika Jerzego Kerna jest magiczny a jednak bliski nam.

Ważne jednak JAK WY GO WIDZICIE? NARYSUJCIE, NAMALUJCIE, WYKLEJCIE, POLĄCZCIE TECHNIKI i przyślijcie zdjęcie pracy. Swoje prace możecie zamieszczać SAMI w zespole PSYCHOLOG na kanale "Konkurs plastyczny".

Konkurs trwa od 26 listopada 2020 roku do 28 lutego 2021 roku.

Kryteria jakie ma spełniać praca, zawarte są w regulaminie konkursu, który jest dostępny w kanale "Konkurs plastyczny" w zespole Psycholog, w kanale bibliotecznym "Jaśnie Pan Kern" oraz kanale świetlicowym "Książka jest dobra na wszystko".

Swoje prace zamieszczajcie SAMI w zespole PSYCHOLOG na kanale "KONKURS PLASTYCZNY". Tam też będziecie mogli oglądać prace Waszych koleżanek i kolegów.

Czekamy na wasze prace.