Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"BLIŻEJ" - porady psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo!

Informuję, że w ramach zwiększenia dostępności do specjalistów w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej ruszył w Łodzi OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „BLIŻEJ”.

Pracujące tam osoby diagnozują oraz udzielają porad, konsultacji i prowadzą sesje terapeutyczne w zakresie szeroko rozumianych problemów zachowania i emocjonalnych nie wymagających interwencji psychiatrycznej.  

Powstałe kłopoty w funkcjonowaniu dzieci i młodzieży mogą wynikać z trudnych sytuacji życiowych w domu czy szkole, mogą  przejawiać się np. w zaburzeniach lękowych, adaptacyjnych, depresyjnych czy zaburzeniach odżywiania.

Udzielana pomoc jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Do Ośrodka zgłaszają się Państwo sami, nie przez szkołę.  BEZ SKIEROWANIA.

Szczegółowe dane kontaktowe zawarte są w dołączonej ulotce. Ponadto w szkole zamieszczony jest plakat informacyjny nt. Ośrodka.

Jeśli będą Państwo potrzebować dodatkowych wyjaśnień zapraszam do kontaktu z psychologiem lub pedagogiem.

Psycholog - mgr Małgorzata Góralska