Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Biblioteczny konkurs recytatorski „Kocham Łódź”

Dnia 29 kwietnia 2020 r. odbyła się I edycja Konkursu Recytatorskiego „Kocham Łódź”, organizowanego przez naszą szkolną bibliotekę. Konkurs był wyjątkowy, bo odbywał się online podczas zdalnego nauczania, w czasie pandemii koronawirusa. Za pośrednictwem łączy internetowych liczne grono uczestników sprawiło nam niesamowitą ucztę poetycką. Dzięki recytatorskim popisom mogliśmy poznać wiele utworów lirycznych tematycznie związanych z naszym miastem. Konkurs dostarczył dużo radości i ujawnił wiele talentów.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc i umożliwienie dzieciom startu w konkursie, w tak nietypowym czasie oraz nauczycielom, którzy bardzo dopingowali recytatorów.

Recytatorzy otrzymają pozytywną ocenę z języka polskiego, punkty dodatnie za aktywność oraz w możliwie najbliższym czasie nagrody.

 

Jury w składzie: Pani Katarzyna Madej, Pani Dorota Korycka, Pani Róża Barylska i Pani Anna Załuska przyznało następujące miejsca:

 

Klasy pierwsze i drugie:

I miejsce - Julia Warszawska 1b

II miejsce - Martyna Bronowska 1a

III miejsce - Zuzanna Antczak 1b

Wyróżnienie dla: Oliwii Pawulskiej 1b, Mai Witaszewskiej 1b, Tomasza Sikorskiego 1a, Juliana Stefana 2b.

 

Klasa trzecia:

I miejsce - Lena Okupska 3a

II miejsce - Lena Olejniczak 3a

III miejsce - Jarosław Kowalczyk 3a

Wyróżnienie dla: Barbary Pabich 3a i Aleksandra Sikorskiego 3a.

 

Klasy czwarte:

I miejsce - Łucja Pertyńska 4a

II miejsce - Mateusz Nowak 4a

III miejsce - Hanna Szczepaniak 4b

Wyróżnienie dla: Michaliny Kuśmierek 4a, Klaudii Szubiak 4b, Juliusza Olejniczaka 4a.

Wyróżnienie specjalne za napisanie i wyrecytowanie wiersza o Łodzi dla: Oliwii Świderskiej 4b.

 

Klasy piąte:

I miejsce - Szymon Polatowski 5b

II miejsce - Nadia Kądzioła 5b

III miejsce - Wiktor Frankiewicz 5a

Wyróżnienie dla: Mai Kowalskiej 5a, Alicji Kowalik 5a, Kamila Warszawskiego 5b.

 

Klasy szóste i siódme:

I miejsce - Kamil Martowski 6a

II miejsce - Lucyna Miniszewska 7a

III miejsce - Daria Żurawska 7a

Wyróżnienie dla: Nadii Mościckiej 7a, Damiana Korczyńskiego 6b.

 

Recytatorzy otrzymają pozytywną ocenę z języka polskiego, punkty dodatnie za aktywność oraz w możliwie najbliższym czasie nagrody.

Informujemy, że nagroda trafi również do rąk Weroniki Wojciechowskiej z klasy 4a, która zrobiła piękną prezentację PowerPoint dotyczącą naszego miasta.

Gratulujemy!

Organizator konkursu: mgr Anna Załuska - bibliotekarz