Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Muzyczne spotkanie w DPS

We wtorek 21 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pani Liliany Ciszewskiej, odwiedzili po raz ostatni w tym roku szkolnym pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej Pogodna Jesień. Podczas spotkania  mieszkańcy wysłuchali piosenek o tematyce wiosennej w wykonaniu: duetu Łucji z kl. III a  i Oliwi z kl. III b, kwartetu w składzie Maja z kl. IV a, Paulina, Julia z kl.VII oraz chłopców z kl. IV b: Kamila, Rafała, Wiktora.

Piosenki z konkursu o Łodzi zaprezentowali również nasi laureaci - Wiktor z kl. VI b i Patrycja z kl. VI a. Na gitarze zagrał Rafał z kl. IV b, a na klarnecie Łucja z kl. III a. Jak zwykle było miło i sympatycznie. Pensjonariusze życzyli naszym artystom  udanych wakacji i kolejnych spotkań w przyszłym roku szkolnym.