KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

2018/2019 Misja Pomocna Dłoń Dla Aleppo

Nasza kampania na rzecz okaleczonych dzieci w Syrii polegała na zbiórce pieniędzy z przeznaczeniem na zakup dla nich protez. Miała swój początek w działaniach wychowawczych prowadzonych w ramach projektu "Podróż ku wartościom" w roku szkolnym 2017/2018 oraz w poszukiwaniach bohatera dnia codziennego w ramach Szkoły Dramy bohaterskiej Wyobraźni prowadzonych przez trzy lata w naszej szkole.

Kampania na rzecz okaleczonych dzieci w Syrii trwała  prawie pół roku, od września 2018 r. do lutego 2019 r., kiedy to odbył się finał Misji Pomocna Dłoń dla Aleppo.

Zebraną kwotę 8 880 zł. przekazaliśmy Polskiej Misji Medycznej podczas uroczystego finału, w którym brały udział wszystkie szkoły zaangażowane w Misję. Nasza wpłata stanowiła prawie połowę kwoty, jaką udało się zebrać wszystkim szkołom, a mianowicie 16 821  zł. Był to nas Wszystkich ogromny sukces! Byliśmy solidarni, zjednoczeni, mieliśmy wspólny cel i ....ogromne serca.

Dziękujemy Wszystkim!

Koordynator kampanii: mgr. Anna Załuska